03.08.2015 г. Мы продолжаем поздравлять НАШИХ ребят! Слава ВДВ!

80-ка. Ніхто крім нас! Ніхто крім них! Ми дякуємо Богу, батькам бійців та НАШИМ хлопцям — НАШИМ захисникам, що… в країні все ж таки є АРМІЯ! Е сила! Є мужність! Є відвага! Є честь! Це саме ті хлопці, що перемагають ворога, навіть без зброї, бо це ВДВ!!! Ви заглядали в їхні очї? Там міць нації, там дух Воїна світла! Там — Україна понад усе!!! 
Ми дякували від усього українського народу і нагороджували перших найкращих орденом «Народний Герой України», ми вітали українськими піснями, ми щиро дякували їм за непохитність патріотичного духу, силу волі та гадність! 

1 2

… Це така крихта від того, що ми повинні їм сьогодні сказати… Тому молимося за них — синів України, захисників держави, …щоб кожного вберегти від ворога лютого, від шальної кулі, від байдужості людської, від страти… від злого, дурного, лихого…!!! Бережи, Божа Матір, наших синів, як свого сина!!! Бо вони бережуть ВСІХ синів та матерів нашої держави та усього світу!!! 
P.S.: …Було у хлопців декілька хвилин на відпочинок і вони дозволили собі трохи «водних процедур» у річці… вони стрибали «бомбочкою», а у нас на очах були сльози (як і зараз)… діти-діти, вам би дома у футбола грати, а ви тримаєте на своїх «дитячих-мужніх» плечах усю країну!!!! …..Це — десантура, дєтка!!!!!…. Слава Україні!!! Слава ВДВ!!!

(Фото Леонид Логвиненко та Oleksandr Goncharov)

3 4