19.05.2015 г. Зустріч у ХНПУ ім. Г.С. Сковороди

1

19 травня 2015 р. за ініціативою волонтерської групи «Help army» у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди відбулася зустріч студентів та викладачів українського мовно-літературного факультету ім.Г.Квітки-Основ’яненка з учасниками АТО (Дмитро Сорока — командир зєнітно-артилерійського взводу ІІ мотострілкового батальйону 93 бригади, кіборг та Полинчук Генадій — командир групи розвідки БПЛА батальону «Айдар»).

2 3

 

Студенти та викладачі читали Героям свої власні вірші, співали пісні… А потім була тепла відверта розмова … Наших захисників довго не відпускали майбутні вчителі, бо саме їм виховувати МАЙБУТНЄ України!!! Як це робити? Свої поради надали і НАШІ хлопці-захисники… Хто як не вони!!!! Хто як не ми…!!!
Дякуємо нашим Героям за урок МУЖНОСТІ, МУДРОСТІ, ЧЕСТІ, ГІДНОСТІ і ПАТРІОТИЗМУ!!! Слава Україні! Героям Слава!
Сьогодні слова ректора ХНПУ ім Г.С.Сковороди акад.Прокопенко І.Ф. набувають більш глибокого змісту: «Освіта збереже Україну!!!…» В єднанні народу — сила нації!!!
Як заповів нам філософ Г.С.Сковорода «Ми сотворим світ получший, созиждем день веселейший!» Ми — українці! Україна понад усе!!!