19.05.2015 р. Невеличкий звіт

4

Невеличкий звіт про чергову поїздку. Маршрут незмінний. Екіпаж постійно доповнюється бійцями у відпустку й назад. Трошки опалені війною, змужнілі молоді хлопці та досвідчені чоловіки — вони всі різні й водночас вони найкращі… Вони жартують, сміються разом з нами, радіють можливості вирватись у мирне життя, обійняти рідних, аж раптом бачиш, як лягає тінь на обличчя — це думки про загиблих побратимів, про те, як там наші, чи втримаються? Вони мимоволі шукають безпилотника в мирному небі над Харковом, прислухаються до підозрілих звуків, вітаються з такими ж, як самі, хто вже побував на фронті, безпомилково впізнаючи їх у натовпі… Як би я хотіла, щоб вони усі скоріше повернулись до мирного життя! Але поки що ця перспектива здається дуже віддаленою…

Про поїздку.
550% загрузки цьго разу забезпечила група Хелп Армі в особі Tatyana Bednyak, Andrew Polysh. На 99% все розвезено за призначенням, молоко та солодощі, матеріали для будівництва роздані підрозділам 92 ОМБР (ніхто нікуди не пішов, всі на місцях), адресні посилки доставлені адресатам, елітному танковому підрозділу Громкого привезені запчастини та м’ячі (Карл, чуєте — м’ячі!) Загалом, танкісти — найкращі, крім постійних футбольних матчів з місцевими перевихованими сепарами, запровадили ранкові пробіжки, вправи на брусах, посадили город (командир взяв під особистий контроль, город ідеальний!)
8На 53 ОМБР доставили планшет, дякуючи Artem Velichko з усім необхідним софтом, обкладинкою та захисною плівкою, спонсор покупки — Yelena Lobova.

 

Червоно-чорні коси для суворих бандерівських косарів доставлені в 53 ОМБР, електрика в 92 (Артема), засоби від комах поділені на всіх, але треба ще. Чомусь не потрапили в кадр 2 рулони плівки, але вона теж роздана за призначенням. Баки для води надані Харківською бісквіткою за допомогою Громадо Єднайтеся, дякуємо.

2 3
Відремонтували болгарку для арти 92, треба ще допомогти з ремонтом бензопили та генератора, працюємо. Все як завжди…
Завдяки присутності мас-медіа в нашому екіпажі познайомились з героєм дня, хлопцем, який приймав участь у затриманні російських спецназівців. Герой, та ще й красень Кирил!
Резюме:
1. Нас ніхто не зливає, хай тільки спробують!
2. Війна не закінчилася
3. Все буде Україна!
Термінові потреби:
53 ОМБР (розвідка) — 2 біноклі, телефони Blackberries 2 шт. б/в
92 ОМБР Артема — стартер на генератор 2,5 кВт, пускач на бензопилу «Вітязь»
Скоби всім, хто будується, потреби поки що великі
Засоби від комах
92 танчики — цибуля та морква по 25 кг
Також потрібні гроші — розрахуватись за розгрузки

Список потреб буде доповнюватись
Допомогти матеріально: карта Приват-банка на имя Довгопол М.Ю, , номер карти 5168 7423 4277 6675
Допомогти морально: оберіги та фенечки, смаколики, кава та чай завжди в тренді
Дякую всім небайдужим, хто долучається до допомоги військовим.
Героям слава!

6 9

1 7