20.12.15 Святий Миколай!

vd3Наша Танюша розповідає:
Перед святами завжди плануємо багато справ. Традиційно волонтери «Хелп Арми» починають залучатися до підготовки задовго — збираємо з друзями і помічниками подарунки, пишем листи і поздоровлення, концертний батальончик складає розклад святкових виступів на передовій, ельфи знову запрягають різдвяних оленів і ремонтують автосані, Снігурка завершує комплекс спа-процедур, Дідусь Мороз залатав дірку в мішку і розчісує бороду.

А в селі Передєльске біля Щастя голова сільради написала листа волонтерам Виктория МилютинаАндрей Таубе і мені, бо знає, що грошей в багатьох домівках мало-мало щоб вижити… І дітлахи в цих домівках навряд чи отримають подарунки, хоча вони були чемними і мужніми цей і минулий рік. Роки, пережитої дітьми війни… Війни, що й зараз зовсім поруч…
Дякуєм красно нашим друзям і дітям з Харківського дитячого садочку, за зібрані іграшки, книжки і подарунки Владимир Повстяный! Дякуєм «Полюсу» за солодкі подарункові набори!
Свято новорічної ялинки для діточок Передєльського відбудеться за тиждень і всі отримають подарунки! З наступаючими святами всіх, друзі!
Чужих дітей не буває.

А Андрей Таубе додает: ВГ «Help Army» Харків.Немножко фото в догонку к Таниному Tatyana Bednyak посту. Привет Армии СОС, которая степенно ездит и высоко летает. Приятно было вас встретить Yaroslav Trop Tropinov

vd1 vd2  vd4 vd5 vd6 vd7 vd8 vd9 vd10 vd11 vd12 vd13 vd14