Заява командира 92-ї ОМБр, полковника Віктора Ніколюка

new logo haПоки не будуть проведені всі спеціальні слідчі дії (в тому числі – з нашого боку), я не можу стверджувати напевно, хто саме є замовником цієї кампанії, але я наголошую, що спроби опорочити честь і достоїнство збройних сил під час війни є державною зрадою і прямою роботою на ворога.

Я припускаю, що ця кампанія може мати на меті декілька цілей. Кажуть: розділяй і володарюй. Тож ті, хто розгортає цю кампанію, намагаються внести розбрат між армією і цивільними патріотами, знизити рівень взаємної довіри, а також розірвати консолідацію зусиль волонтерів, які допомагають армії. Кому вигідно посварити українських патріотів між собою та з армією – я думаю, очевидно.

Не можна виключати й того, що мета цієї кампанії – дискредитація певних державних службовців, яким підкидають недостовірну інформацію і змушують діяти на її основі – задля того, щоб на підставі цього зі скандалом усунути їх від виконання обов’язків.

Ще одна можлива й досить прозора ціль – відвести підозри в регулюванні контрабандних потоків від тих, хто насправді займається ними в цьому регіони і перекласти відповідальність на тих, хто заважає розгортанню цих схем.


————————-

Повний текст заяви командира 92-ї ОМБр полковника Віктора Ніколюка на позвиний Вєтєр – тут